Державний навчальний заклад "Дніпровський транспортно-економічний коледж"

Дніпровський транспортно-економічний фаховий коледж

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
На якій спеціальності Ви бажаєте навчатися?
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
Всього голосів:
Перший голос:
Останній голос:

Розклад

роботи спортивних секцій

 Видспортивної секції 

Прізвище 

тренера-

викладача

 Дні тижня
 понеділок  вівторок  середа  четвер  п’ятниця
Баскетбол   (юнаки) Севастьянов О.В. 15.30 – 17.00 с/з корп. №1   15.30 – 17.00 с/з корп. №1   15.30 – 17.00 с/з корп. №1
Баскетбол (дівчата) Севастьянов О.В. 14.30 – 15.30 с/з корп. №1   14.30 – 15.30 с/з корп. №1   14.30 – 15.30 с/з корп.№1
Волейбол    (юнаки) Бубнов В.А. 16.30 – 18.00 спорт. - озд. комп. 16.30 – 18.00 спорт. - озд.комп.  16.30 – 18.00 спорт. - озд. комп. 16.30 – 18.00 спорт. - озд. комп.  
Волейбол  (дівчата) Бубнов В.А 15:00 -16:30 спорт.-озд. комп. 16:00-17:30 с/к корп.№1 15:00 -16:30 спорт.-озд. комп. 15:00 -16:30 спорт.-озд. комп.  
Гирьовий спорт Атлетична гімнастика Пліс М. В. 14:30 – 16.00 легкоатлет. манеж   14:30 – 16.00 легкоатлет. манеж   14:30 – 16.00 легкоатлет. манеж
Настільний теніс Опришко В.В. 14:30– 16:00 легкоатлет. манеж   14:30– 16:00 легкоатлет. манеж    
Футбол Каліберда С.І. 14:30 – 16.00 стадіон   14:30– 16.00 стадіон 14:30 – 16.00 корпус№1  
Легка атлетика Гончаренко Г.П. 14:30 – 16.00 легкоатлет. манеж 14:30 – 16.00 легкоатлет. манеж 14:30 – 16.00 легкоатлет. манеж 14:30 – 16.00 легкоатлет. манеж  
Шахи Клюшник М. І.   15.00 – 16.30 корпус № 1   15.00 – 16.30 корпус № 1  
Бадмінтон Троць Л.П.   14:30 -16:00 спорт. зала №1     14:30 - 16:00 спорт. зала №1
Група „Здоров’я” Опришко В.В.   16.00 – 17.00 спорт. - озд. комп.   16.00 – 17.00 спорт. - озд. комп.  
Шейпінг Опришко В. В.   14:30 – 16.00 спорт.-озд. комп.   14:30 – 16.00 спорт. - озд. комп.  

Активне літо Дніпропетровщини дітям переселенцям

В Дніпровському транспортно-економічному фаховому коледжі, одному з кращих в області, переможцю багатьох всеукраїнських та обласних змагань і конкурсів, де директором багато років працює Таберко Лев Миколайович, голова ради директорів закладів передвищої фахової освіти Дніпропетровщини організовані регулярні заняття на спортивній базі з дітьми переселенцями з Сєверодонецька та Лисичанська.

   

Перед початком занять діти відвідали музей спортивної слави коледжу.

   

Тренувальні заняття проводять викладачі фізичного виховання, проведення яких координує керівник фізичного виховання Рубанов Євгеній Іванович.  

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Першість коледжу серед відділень з настільного тенісу

27 лютого 2020 року  відбулись змагання на першість коледжу серед відділень з настільного тенісу.

З результаті змагань місця розподілились наступним чином:

Детальніше...

Першість коледжу серед відділень з волейболу (дівчата)

25 лютого 2020 року  відбулися змагання на першість коледжу з волейболу  серед дівчат відділень.

Змагання були активні та напруженні. Дівчата боролись за кожний м'яч.    Вболівальники дуже щиро підтримували свої команди!!

За результами змагань місця розподілились наступним чином:

Детальніше...

Відкритий обласний турнір з волейболу на кубок ЗМС О. Молібоги

З 18 по 19   лютого  2020  року на базіколеджу  проходил відкритий обласний турнір з волейболу на кубок ЗМС О. Молібоги серед  НЗ  I-II р.а (юнаки)

В змаганні взяли участь  команди:

Дніпровського транспортно-економічного коледжу;

Дніпровського базового медичного коледжу; 

Детальніше...

Першість коледжу серед відділень з волейболу (юнаки)

З 11 по 13 лютого 2020 року  відбулися  змагання на першість коледжу серед відділень з волейболу  серед юнаків.

Змагання пройшли на високому рівні, у дружній атмосфері та напруженій боротьбі.

З результаті змагань місця розподілились наступним чином:

Детальніше...

Першість міста з волейболу серед ВНЗ I-II рівня акредитації м. Дніпро (дівчата)

3 грудня  2019 року на базі ДТрЕК та ДПК пройшли змагання на Першість міста з волейболу серед  НЗ  I-II р.а (дівчата)

В змаганні брали участь команди:

Детальніше...

Першість міста з волейболу серед ВНЗ I-II рівня акредитації м. Дніпро (юнаки)

19  по 26  листопада 2019 року на базі  коледжу пройшла  Першість міста з волейболу серед ВНЗ I-II р.а. (змагання в підгрупі «А»).

В змаганні взяли участь команди:

Детальніше...

Першість міста з баскетболу серед ВНЗ I-II рівня акредитації м.Дніпро (дівчата)

З 5 по 13  листопада  2019 року на базі ДТрЕК  пройшли змагання  з баскетболу серед ВНЗ I-II р.а

В змаганнях взяли участь  команди:

Державного навчального закладу «Дніпровський транспортно-економічний коледж»

Державного навчального закладу «Дніпровський політехнічний коледж»

Державного навчального закладу «Дніпровський індустріальний коледж»

Детальніше...

Першість коледжу по баскетболу (стрітбол, дівчата)

1 листопада  відбулись змагання на першість коледжу зі стрітболу серед дівчат.

З результаті змагань місця розподілились наступним чином:

I – відділення Управління та адміністрування

II – Юридичне відділення

III – відділення Сфери обслуговування

Детальніше...

Ukrainian English Polish Russian

Календар новин

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Хто відвідує сайт:
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
Всього голосів:
Перший голос:
Останній голос: