Державний навчальний заклад "Дніпровський транспортно-економічний коледж"

Державний навчальний заклад

"Дніпровський транспортно-економічний коледж"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
На якій спеціальності Ви бажаєте навчатися?
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
Всього голосів:
Перший голос:
Останній голос:

Про результати огляду-конкурсу на кращу методичну розробку у 2017-2018 н.р.

Конкурс відбувався протягом 19 лютого-3 березня 2018 року.

На огляд-конкурс на кращу методичну розробку у 2017-2018 н.р. було надано 172  розробки (проти 176, 222, 211, 174 у минулих роках), які брали участь в 9 номінаціях. 85  викладачів коледжу взяли участь у конкурсі.

23 викладача стали призерами конкурсу.

Штрафні бали отримали 6 викладачів: Опришко В.В., Рубанов Е.І., Кіщенко Н.М., Поливода Г.О., Видмиш Ю.А.,Сорокіна Н.О. Не брала участі у конкурсі викладач спеціаліст Кірашенко Є.А.

В підсумковому заліку

1 місце посіла предметна комісія «Суспільних дисциплін» голова Воробйова Л.М.

2 місце посіла предметна комісія «Економічних дисциплін» голова Баюл Т.П.

3 місце посіла предметна комісія «Філологічних дисциплін» голова Галаган О.В.

За показником результативності змагань

1 місце посіла предметна комісія «Економічних дисциплін» голова Баюл Т.П.

2 місце посіла предметна комісія «Математичної та природничо-наукової підготовки» голова Кабанець О.Є.

3 місце посіла предметна комісія «Суспільних дисциплін» голова Воробйова Л.М.

За показником методичної активності членів предметної комісії

1 місце посіла предметна комісія «Суспільних дисциплін» голова Воробйова Л.М.

2 місце посіла предметна комісія «Сфери обслуговування» голова Чернишова О.В.

3 місце посіла предметна комісія «Економічних дисциплін» голова Баюл Т.П.

За якісними та кількісними показниками, що набрали учасники конкурсу,

1 місце посіла предметна комісія «Філологічних дисциплін» голова Галаган О.В. - 230 балів

2 місце посіла предметна комісія «Суспільних дисциплін» голова Воробйова Л.М.- 215 балів

3 місце посіла предметна комісія «Математичної та природничо-наукової підготовки» голова Кабанець О.Є.- 173 бала

Суттєво покращили результативність навчально-методичної роботи викладачі в п\к «Філологічних дисциплін», «Економічних дисциплін»,

 Стабільно потужно працюють викладачі п\к «Математичної та природничо-наукової підготовки», «Суспільних дисциплін», «Сфери обслуговування», «Правознавства».

Є  покращення в роботі предметної комісії «Транспорту», «Діловодства».

Знизила результативність методичної роботи п/к «Фізичного виховання та захисту Вітчизни».

Всі методичні розробки були апробовані в навчально-виховному процесі протягом 2017-2018 н.р. Результативність та якість поданих на конкурс розробок достатньо високі, що свідчить про відповідний кваліфікаційними вимогам рівень методичної діяльності викладачів в коледжі та достатнє різноманіття номінацій конкурсу, де кожен викладач може проявити власні здібності та показати кращі педагогічні здобутки та ефективні технології, що запроваджені в навчально-виховний процес.

Найбільшою популярністю користувались номінації «Впровадження інноваційних та інтерактивних технологій в навчальний процес», «Робота з обдарованими студентами», «Відкрите заняття», «Узагальнення досвіду», «Посібники», де конкурс був потужним.

Найменшу увагу викладачі приділили номінаціям «Матеріально-технічне забезпечення», «Профорієнтаційна робота», «Моніторинг якості знань студентів».

Є тенденція зниження інтересу до номінації «Виховна робота».

Підготовка матеріалів до конкурсу здійснювалась робітниками методичного кабінету на чолі з методистом Лутак Н.А. Склад журі  оновлений в кожній номінації від 27% до 90%. Робота  журі пройшла організовано.

ІІ. Журі визначило наступних переможців огляду-конкурсу:

У номінації 1 «Впровадження інтерактивних, інтенсивних методик і інноваційних технологій у навчально-виховний процес»:

1 місце  посіла викладач Лутак Н.А. з кількістю балів  12 та 11,6 з 12 за розробки «Практикум з дисципліни «Історія держави і права» та «Методичний посібник з організації навчального процесу з загальноосвітньої навчальної дисципліни «Історія України».

2 місце посіла викладач Нурулліна О.М. з кількістю балів 10,68 за розробку «Навчально-методичний посібник з організації самостійної роботи студентів з дисципліни «Неорганічна хімія».

3 місце посіла викладач Плешкова І.М. з кількістю балів 10,64 за розробку «Про методи педагогічної підтримки студентів на матеріалі навчально-виховних заходів з іноземної мови».

Одними з кращих були визначені розробки викладачів Кривчик С.І.,Панченко О.А., Ярмошенко М.В.,Крісан Є.А.,Дзіговського С.М.

У номінації 2 «Впровадження інтерактивних, інтенсивних методик та інноваційних технологій у моніторинг знань та вмінь студентів»

1 місце посіла викладач  Ейхман О.А. з кількістю балів  11,57 з 12 за розробку «Посібник з контролю знань студентів з дисципліни «Організація екскурсійного обслуговування».

2 місце не призначалось.

3 місце посіла викладач Панченко О.А. з кількістю балів 9.51 за розробку «Посібник з організації контролю знань студентів «Ігрові методи навчання в економічній освіті».

У номінації 3 «Робота з обдарованою молоддю»

1 місце посіла викладач Кабанець О.Є. з кількістю балів 9,86 з 10 за розробку «Збірник матеріалів конференції «Математика в моїй професії».

2 місце посів викладач Ярмошенко М.В. з кількістю балів 9,66 за розробку «Кращий за фахом» для студентів транспортного відділення».

3 місце посіла колективна розробка викладачів Горбенко Я.В, Майко О.В, Скачкової О.А. з кількістю балів 9,3 за розробку «Фестиваль української кухні».

Одними з кращих були визначені розробки викладачів Ейхман О.А.,Чернишової О.А.

У номінації 4 «Відкрите заняття»

1 місце посіла викладач Шамрай М.В. з кількістю балів  7,95 з 8 за розробку «Біологічно активні речовини».

2 місце посіла викладачі Крива Н.І. з кількістю балів 7, 85 за розробку «Операційна система (ОС) МS DOS. Команди роботи з каталогами і файлами».

3 місце посіла викладач Ковальова О.Б. з кількістю балів 7,71 за розробку «Види, принципи та функції маркетингу».

У номінації 5 «Створення підручників, навчальних посібників, написання книг»

1 місце посіла викладач Уласевич Н.В. з кількістю балів 10, 63  з 12 за розробку  «Практичні заняття по «Зарубіжній літературі»

2 місце посіла викладач Кузьміна Н.А. з кількістю балів 10, 6 за розробку «Навчальний посібник з дисципліни «Основи підприємницької діяльності».

3 місце посіла викладач Швайко Т.О. з кількістю балів 10,24 за розробку «Робочий зошит з дисципліни «Всесвітня історія».

Одними з кращих були визначені розробки викладачів Назаренко І.В., Янченко В.В, Сімакової О.А., Баюл Т.П.,Окатої О.В.,Зотік О.В, Рудюк Н.В.,Ярмошенка М.В.

У номінації 6  «Оновлення матеріально-технічної бази коледжу»

1 місце посіла викладач Костюченко І.І. з кількістю балів  10,84 та 10,76 . з 12 за розробки «Візуальний супровід практичних робіт з дисципліни «Економіка підприємства» та «Візуальний супровід лекцій з дисципліни «Економіка підприємства».

2 та 3 місця не призначались.

У номінації 7 «Виховна робота в коледжі»

1 місце посіла викладач Ковальова О.Б.  з кількістю балів  7,82. з 8 за розробку «Моя сім’я, моя родина у житті і долі України».

2 місце посіла викладач Панченко О.А. з кількістю балів  7.79 за розробку «Здоров`є – найбільший скарб в житті».  

3 місце посіли викладачі Карась І.О. та Мірошніченко О.В. з кількістю балів  7.48 за розробки «Молодь і соціальні небезпеки» небезпеки, що пов’язані зі звичками, що руйнують організм людини» та «Свято зі слізьми на очах».    

У номінації  8 «Організація профорієнтаційної роботи з  абітурієнтами»

1 місце посіли викладачі Ярмошенко М.В.-9,9 та Кузякова Ю.С. з кількістю балів  10,9 з 12 за розробки «Комплект матеріалів для проведення профорієнтаційної роботи з абітурієнтами» та «Презентація спеціальності «Право».

2 місце посіла викладач Морозова Т.І. з кількістю балів  8,53 за розробку «Предметна комісія «Фізичного виховання та захисту Вітчизни».

3 місце не призначено.

У номінації  9 «Узагальнення передового досвіду навчально-виховної роботи викладачів»

1 місце посіла викладач Воробйова Л.М. з кількістю балів 11,62 з 12 за розробку «Від ідеї до творчого втілення».

2 місце посіла викладач Мирська Т.К. з кількістю балів 11,58 за розробку «Використання прийомів кооперативного навчання як методу інтерактивних технологій на заняттях з української мови та літератури».

3 місце посіла викладач Жарікова О.А. з кількістю балів 11,51»Використання на заняттях української літератури інтерактивних технологій колективно-групового навчання для підвищення комунікативних компетенцій студентів».

Одними з кращих були визначені розробки викладачів Ейхман О.А., Локоть Л.Є., Вітер Л.О., Мірошніченко О.В.

ЗБІРКА СТАТЕЙ

З досвіду

підвищення майстерності викладачів

та методик формування фахових компетентностей студентів коледжу

Детальніше...

Про результати огляду-конкурсу на кращу методичну розробку  у 2016-2017 н.р.

І.  На огляд-конкурс на кращу методичну розробку у 2016-2017 н.р. було надано 176  розробок (проти 222, 211, 174, 167 у минулих роках), які брали участь в 9 номінаціях. 90  викладачів коледжу (проти 94, 97, 92 у минулих роках) взяли участь у конкурсі.

50 викладачів стали призерами конкурсу. Штрафні бали отримали викладачі Назаренко І.В. та Черниш О.С. Не брала участі у конкурсі викладач спеціаліст Кірашенко Є.А.

Детальніше...

Огляд-конкурс на кращу методичну розробку у 2016-2017 н.р.

У ДНЗ «Дніпровський транспортно-економічний коледж» відбувся щорічний огляд-конкурс на кращу методичну розробку. На огляд-конкурс на кращу методичну розробку у 2016-2017 н.р. було надано 176  розробок, які брали участь в 9 номінаціях. 90  викладачів коледжу взяли участь у конкурсі.

Детальніше...

ЗВІТ ПРО НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНУ РОБОТУ В КОЛЕДЖІ У 2015-2016 Н.Р.

У 2015-2016 н.р. методична робота велася відповідно загальній педагогічні ідеї коледжу за напрямками:

1. Фахова майстерність викладача як один із компонентів підвищення якості знань студентів.

2. Моніторинг якості та успішності навчання при підготовці до акредитації спеціальностей.

Детальніше...

Про результати огляду – конкурсу на кращу методичну розробку у 2015-2016 н.р.

І.  На огляд-конкурс на кращу методичну розробку у 2015-2016 н.р. було надано 222 розробки (проти 211, 174, 167 у минулих роках), які брали участь в 9 номінаціях. 94  викладача коледжу (проти 97, 92 у минулих роках) взяли участь у конкурсі, з них 6 викладачів, які звільнилися та пішли на пенсію, але їх кращий досвід враховувався як надбання предметних комісій у конкурсі.

53 викладача коледжу стали призерами конкурсу. Не було викладачів та предметних комісій, які отримали штрафні бали. Не брали участі у конкурсі 4 викладача спеціаліста Дмітрієва О.В, Дрожаков К.В., Карась І.О., Овчаренко О.Є. та викладач 2 категорії Кіндратишин О.Й.

Детальніше...

Переможці конкурсів серед викладачів 2015

На обласному конкурсі на кращу методичну розробку викладачів історії та суспільних дисциплін у 2014-2015 н.р. результативно представлені методичні надбання предметної комісії «Історії та суспільних дисциплін». Викладачі взяли участь у 4 з 7 номінацій і отримали 3 перших місця та 3 других:

Детальніше...

Переможці студентських змагань 2015

В першості міста з настільного тенісу 2015 р. студентка Матюхіна О. посіла 3 місце.  Команда коледжу посіла 2 місце. Готував студентів тренер Опришко В.В.

На обласних змаганнях з плавання 2015 р. команда коледжу посіла 2 місце. В окремих видах змагань студенти здобули 4 перших місця, 9 других місця, 5 третіх місць. Відповідальною за підготовку студентів була Морозова Т.І.

Детальніше...

Учасники конференцій 2015

На обласній студентській конференції «Екохім-2015» студенти Захарова К. та Олійник Ю отримали диплом 1 степеня за «Дослідження властивостей буряка звичайного як практичного та фізіологічно активного  продукту харчування».

Диплом 2 ступеня отримала колективна робота студентів Дурнєва Д, Дернєвої О, Донської О. на тему «Визначення принципів екологічної безпеки сучасного готелю». Керівник робіт Шевцова Т.О.

Детальніше...

Про результати огляду – конкурсу на кращу методичну розробку у 2014-2015 н.р.

На огляд-конкурс на кращу методичну розробку у 2014-2015 н.р. було надано 211 розробок (проти 174, 167 у минулих роках), які брали участь в 11 номінаціях. 97  викладачів коледжу (проти 92 у минулому році) взяли участь у конкурсі, що є найвищим показником за останні роки. Не було викладачів, які самоусунулись від участі в конкурсі.

За результатами

Детальніше...

Ukrainian English Polish Russian

Календар новин

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Хто відвідує сайт:
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
Всього голосів:
Перший голос:
Останній голос: