Державний навчальний заклад "Дніпровський транспортно-економічний коледж"

Дніпровський транспортно-економічний фаховий коледж

01 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
На якій спеціальності Ви бажаєте навчатися в 2024?
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
Всього голосів:
Перший голос:
Останній голос:

Конкурс методичних розробок «Скарбниця педагогічної майстерності»

Викладачі ЦК «Управління та адміністрування», які відповідно до плану роботи ММО викладачів економічних дисциплін 01 лютого 2024 року, отримали призові місця в конкурсі методичних розробок «Скарбниця педагогічної майстерності» серед викладачів економічних дисциплін фахових коледжів. Номінація «Методичні інноваційні розробки з організації практичного навчання та курсового проєктування», посібники (підручники) І місце - РУДЮК Наталя Валентинівна – Методична розробка Посібник у схемах та таблицях з освітнього компонента "Економічний аналіз". ІІІ місце - КОСТЮЧЕНКО Ірина Іванівна – Навчальний посібник для виконання практичних робіт та контролю знань для здобувачів освіти з дисципліни «Планування та організація діяльності підприємств»

Про результати огляду-конкурсу на кращу методичну розробку у 2017-2018 н.р.

Конкурс відбувався протягом 19 лютого-3 березня 2018 року.

На огляд-конкурс на кращу методичну розробку у 2017-2018 н.р. було надано 172  розробки (проти 176, 222, 211, 174 у минулих роках), які брали участь в 9 номінаціях. 85  викладачів коледжу взяли участь у конкурсі.

23 викладача стали призерами конкурсу.

Штрафні бали отримали 6 викладачів: Опришко В.В., Рубанов Е.І., Кіщенко Н.М., Поливода Г.О., Видмиш Ю.А.,Сорокіна Н.О. Не брала участі у конкурсі викладач спеціаліст Кірашенко Є.А.

В підсумковому заліку

1 місце посіла предметна комісія «Суспільних дисциплін» голова Воробйова Л.М.

2 місце посіла предметна комісія «Економічних дисциплін» голова Баюл Т.П.

3 місце посіла предметна комісія «Філологічних дисциплін» голова Галаган О.В.

За показником результативності змагань

1 місце посіла предметна комісія «Економічних дисциплін» голова Баюл Т.П.

2 місце посіла предметна комісія «Математичної та природничо-наукової підготовки» голова Кабанець О.Є.

3 місце посіла предметна комісія «Суспільних дисциплін» голова Воробйова Л.М.

За показником методичної активності членів предметної комісії

1 місце посіла предметна комісія «Суспільних дисциплін» голова Воробйова Л.М.

2 місце посіла предметна комісія «Сфери обслуговування» голова Чернишова О.В.

3 місце посіла предметна комісія «Економічних дисциплін» голова Баюл Т.П.

За якісними та кількісними показниками, що набрали учасники конкурсу,

1 місце посіла предметна комісія «Філологічних дисциплін» голова Галаган О.В. - 230 балів

2 місце посіла предметна комісія «Суспільних дисциплін» голова Воробйова Л.М.- 215 балів

3 місце посіла предметна комісія «Математичної та природничо-наукової підготовки» голова Кабанець О.Є.- 173 бала

Суттєво покращили результативність навчально-методичної роботи викладачі в п\к «Філологічних дисциплін», «Економічних дисциплін»,

 Стабільно потужно працюють викладачі п\к «Математичної та природничо-наукової підготовки», «Суспільних дисциплін», «Сфери обслуговування», «Правознавства».

Є  покращення в роботі предметної комісії «Транспорту», «Діловодства».

Знизила результативність методичної роботи п/к «Фізичного виховання та захисту Вітчизни».

Всі методичні розробки були апробовані в навчально-виховному процесі протягом 2017-2018 н.р. Результативність та якість поданих на конкурс розробок достатньо високі, що свідчить про відповідний кваліфікаційними вимогам рівень методичної діяльності викладачів в коледжі та достатнє різноманіття номінацій конкурсу, де кожен викладач може проявити власні здібності та показати кращі педагогічні здобутки та ефективні технології, що запроваджені в навчально-виховний процес.

Найбільшою популярністю користувались номінації «Впровадження інноваційних та інтерактивних технологій в навчальний процес», «Робота з обдарованими студентами», «Відкрите заняття», «Узагальнення досвіду», «Посібники», де конкурс був потужним.

Найменшу увагу викладачі приділили номінаціям «Матеріально-технічне забезпечення», «Профорієнтаційна робота», «Моніторинг якості знань студентів».

Є тенденція зниження інтересу до номінації «Виховна робота».

Підготовка матеріалів до конкурсу здійснювалась робітниками методичного кабінету на чолі з методистом Лутак Н.А. Склад журі  оновлений в кожній номінації від 27% до 90%. Робота  журі пройшла організовано.

ІІ. Журі визначило наступних переможців огляду-конкурсу:

У номінації 1 «Впровадження інтерактивних, інтенсивних методик і інноваційних технологій у навчально-виховний процес»:

1 місце  посіла викладач Лутак Н.А. з кількістю балів  12 та 11,6 з 12 за розробки «Практикум з дисципліни «Історія держави і права» та «Методичний посібник з організації навчального процесу з загальноосвітньої навчальної дисципліни «Історія України».

2 місце посіла викладач Нурулліна О.М. з кількістю балів 10,68 за розробку «Навчально-методичний посібник з організації самостійної роботи студентів з дисципліни «Неорганічна хімія».

3 місце посіла викладач Плешкова І.М. з кількістю балів 10,64 за розробку «Про методи педагогічної підтримки студентів на матеріалі навчально-виховних заходів з іноземної мови».

Одними з кращих були визначені розробки викладачів Кривчик С.І.,Панченко О.А., Ярмошенко М.В.,Крісан Є.А.,Дзіговського С.М.

У номінації 2 «Впровадження інтерактивних, інтенсивних методик та інноваційних технологій у моніторинг знань та вмінь студентів»

1 місце посіла викладач  Ейхман О.А. з кількістю балів  11,57 з 12 за розробку «Посібник з контролю знань студентів з дисципліни «Організація екскурсійного обслуговування».

2 місце не призначалось.

3 місце посіла викладач Панченко О.А. з кількістю балів 9.51 за розробку «Посібник з організації контролю знань студентів «Ігрові методи навчання в економічній освіті».

У номінації 3 «Робота з обдарованою молоддю»

1 місце посіла викладач Кабанець О.Є. з кількістю балів 9,86 з 10 за розробку «Збірник матеріалів конференції «Математика в моїй професії».

2 місце посів викладач Ярмошенко М.В. з кількістю балів 9,66 за розробку «Кращий за фахом» для студентів транспортного відділення».

3 місце посіла колективна розробка викладачів Горбенко Я.В, Майко О.В, Скачкової О.А. з кількістю балів 9,3 за розробку «Фестиваль української кухні».

Одними з кращих були визначені розробки викладачів Ейхман О.А.,Чернишової О.А.

У номінації 4 «Відкрите заняття»

1 місце посіла викладач Шамрай М.В. з кількістю балів  7,95 з 8 за розробку «Біологічно активні речовини».

2 місце посіла викладачі Крива Н.І. з кількістю балів 7, 85 за розробку «Операційна система (ОС) МS DOS. Команди роботи з каталогами і файлами».

3 місце посіла викладач Ковальова О.Б. з кількістю балів 7,71 за розробку «Види, принципи та функції маркетингу».

У номінації 5 «Створення підручників, навчальних посібників, написання книг»

1 місце посіла викладач Уласевич Н.В. з кількістю балів 10, 63  з 12 за розробку  «Практичні заняття по «Зарубіжній літературі»

2 місце посіла викладач Кузьміна Н.А. з кількістю балів 10, 6 за розробку «Навчальний посібник з дисципліни «Основи підприємницької діяльності».

3 місце посіла викладач Швайко Т.О. з кількістю балів 10,24 за розробку «Робочий зошит з дисципліни «Всесвітня історія».

Одними з кращих були визначені розробки викладачів Назаренко І.В., Янченко В.В, Сімакової О.А., Баюл Т.П.,Окатої О.В.,Зотік О.В, Рудюк Н.В.,Ярмошенка М.В.

У номінації 6  «Оновлення матеріально-технічної бази коледжу»

1 місце посіла викладач Костюченко І.І. з кількістю балів  10,84 та 10,76 . з 12 за розробки «Візуальний супровід практичних робіт з дисципліни «Економіка підприємства» та «Візуальний супровід лекцій з дисципліни «Економіка підприємства».

2 та 3 місця не призначались.

У номінації 7 «Виховна робота в коледжі»

1 місце посіла викладач Ковальова О.Б.  з кількістю балів  7,82. з 8 за розробку «Моя сім’я, моя родина у житті і долі України».

2 місце посіла викладач Панченко О.А. з кількістю балів  7.79 за розробку «Здоров`є – найбільший скарб в житті».  

3 місце посіли викладачі Карась І.О. та Мірошніченко О.В. з кількістю балів  7.48 за розробки «Молодь і соціальні небезпеки» небезпеки, що пов’язані зі звичками, що руйнують організм людини» та «Свято зі слізьми на очах».    

У номінації  8 «Організація профорієнтаційної роботи з  абітурієнтами»

1 місце посіли викладачі Ярмошенко М.В.-9,9 та Кузякова Ю.С. з кількістю балів  10,9 з 12 за розробки «Комплект матеріалів для проведення профорієнтаційної роботи з абітурієнтами» та «Презентація спеціальності «Право».

2 місце посіла викладач Морозова Т.І. з кількістю балів  8,53 за розробку «Предметна комісія «Фізичного виховання та захисту Вітчизни».

3 місце не призначено.

У номінації  9 «Узагальнення передового досвіду навчально-виховної роботи викладачів»

1 місце посіла викладач Воробйова Л.М. з кількістю балів 11,62 з 12 за розробку «Від ідеї до творчого втілення».

2 місце посіла викладач Мирська Т.К. з кількістю балів 11,58 за розробку «Використання прийомів кооперативного навчання як методу інтерактивних технологій на заняттях з української мови та літератури».

3 місце посіла викладач Жарікова О.А. з кількістю балів 11,51»Використання на заняттях української літератури інтерактивних технологій колективно-групового навчання для підвищення комунікативних компетенцій студентів».

Одними з кращих були визначені розробки викладачів Ейхман О.А., Локоть Л.Є., Вітер Л.О., Мірошніченко О.В.

Про результати огляду-конкурсу на кращу методичну розробку  у 2016-2017 н.р.

І.  На огляд-конкурс на кращу методичну розробку у 2016-2017 н.р. було надано 176  розробок (проти 222, 211, 174, 167 у минулих роках), які брали участь в 9 номінаціях. 90  викладачів коледжу (проти 94, 97, 92 у минулих роках) взяли участь у конкурсі.

50 викладачів стали призерами конкурсу. Штрафні бали отримали викладачі Назаренко І.В. та Черниш О.С. Не брала участі у конкурсі викладач спеціаліст Кірашенко Є.А.

Детальніше...

Огляд-конкурс на кращу методичну розробку у 2016-2017 н.р.

У ДНЗ «Дніпровський транспортно-економічний коледж» відбувся щорічний огляд-конкурс на кращу методичну розробку. На огляд-конкурс на кращу методичну розробку у 2016-2017 н.р. було надано 176  розробок, які брали участь в 9 номінаціях. 90  викладачів коледжу взяли участь у конкурсі.

Детальніше...

ЗВІТ ПРО НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНУ РОБОТУ В КОЛЕДЖІ У 2015-2016 Н.Р.

У 2015-2016 н.р. методична робота велася відповідно загальній педагогічні ідеї коледжу за напрямками:

1. Фахова майстерність викладача як один із компонентів підвищення якості знань студентів.

2. Моніторинг якості та успішності навчання при підготовці до акредитації спеціальностей.

Детальніше...

Про результати огляду – конкурсу на кращу методичну розробку у 2015-2016 н.р.

І.  На огляд-конкурс на кращу методичну розробку у 2015-2016 н.р. було надано 222 розробки (проти 211, 174, 167 у минулих роках), які брали участь в 9 номінаціях. 94  викладача коледжу (проти 97, 92 у минулих роках) взяли участь у конкурсі, з них 6 викладачів, які звільнилися та пішли на пенсію, але їх кращий досвід враховувався як надбання предметних комісій у конкурсі.

53 викладача коледжу стали призерами конкурсу. Не було викладачів та предметних комісій, які отримали штрафні бали. Не брали участі у конкурсі 4 викладача спеціаліста Дмітрієва О.В, Дрожаков К.В., Карась І.О., Овчаренко О.Є. та викладач 2 категорії Кіндратишин О.Й.

Детальніше...

Переможці конкурсів серед викладачів 2015

На обласному конкурсі на кращу методичну розробку викладачів історії та суспільних дисциплін у 2014-2015 н.р. результативно представлені методичні надбання предметної комісії «Історії та суспільних дисциплін». Викладачі взяли участь у 4 з 7 номінацій і отримали 3 перших місця та 3 других:

Детальніше...

Переможці студентських змагань 2015

В першості міста з настільного тенісу 2015 р. студентка Матюхіна О. посіла 3 місце.  Команда коледжу посіла 2 місце. Готував студентів тренер Опришко В.В.

На обласних змаганнях з плавання 2015 р. команда коледжу посіла 2 місце. В окремих видах змагань студенти здобули 4 перших місця, 9 других місця, 5 третіх місць. Відповідальною за підготовку студентів була Морозова Т.І.

Детальніше...

Учасники конференцій 2015

На обласній студентській конференції «Екохім-2015» студенти Захарова К. та Олійник Ю отримали диплом 1 степеня за «Дослідження властивостей буряка звичайного як практичного та фізіологічно активного  продукту харчування».

Диплом 2 ступеня отримала колективна робота студентів Дурнєва Д, Дернєвої О, Донської О. на тему «Визначення принципів екологічної безпеки сучасного готелю». Керівник робіт Шевцова Т.О.

Детальніше...

Календар новин

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Хто відвідує сайт:
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
Всього голосів:
Перший голос:
Останній голос: