Державний навчальний заклад "Дніпровський транспортно-економічний коледж"

Державний навчальний заклад

"Дніпровський транспортно-економічний коледж"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
На якій спеціальності Ви бажаєте навчатися?
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
Всього голосів:
Перший голос:
Останній голос:

«Математична майстерня»

Жартівливі приклади часто мають більше значення, ніж корисні.

Міхаель Штіфель, 1553р.

8 листопада 2018 року в читальній залі коледжу відбувся позааудиторний захід з математики «Математична майстерня», який провела Кабанець О.Є. Учасниками заходу були студенти груп ІІ курсу відділення «Управління та адміністрування»: БО(071)-17-1, ПТ(076)-17-1, МН(073)-17-1.

Детальніше...

Відвідування живого музею Микити Коржа в с. Сурско-Михайлівка студентами спеціальності «Туризм»

02.11.2018 студенти груп ТР 16-1\9 та ТК 15-1\9 з викладачем Боко Т. В. відвідали живий музей Микити Коржа в с. Сурско-Михайлівка.

Господиня, Наталія Іванівна, разом з однодумцями та чоловіком, потомком козацького роду Пластунів, зустрічали гостей смачним караваєм, запашним, гарячим трав’яним чаєм та привітальними козацькими піснями. Студенти ознайомилися з історією краю, козацькими легендами, життям козака Микити Коржа, народними промислами краю - ажурна витинанка по металу, викладання картин з вовни, ліпка з солоного тіста, родова вишивка.

Детальніше...

ВІДКРИТИЙ ПОЗААУДИТОРНИЙ ЗАХІД З АСТРОНОМІЇ «ВСЕСВІТ ОЧАМИ ТЕЛЕСКОПА ХАББЛА»

Згідно з індивідуальним планом викладача фізики і астрономії Карманова О.В., в рамках навчально-виховної роботи предметної комісії «Математичної та природничо-наукової підготовки» 31жовтня 2018 року в актовій залі гуртожитку ДНЗ «Дніпровський транспортно-економічний коледж» відбувся відкритий поза-аудиторний захід з астрономії за темою «Всесвіт очами телескопа Хаббла» зі студентами І курсу.

Детальніше...

Майстер – клас з виробів французької випічки

30 жовтня 2018 року, студенти гр. ХТ (181)-16-1 спеціальності «Виробництво харчової продукції» разом з викладачами Хазнаферовою Л.О. та Майко О.В. відвідали майстер- клас з виробів французької випічки в мережі супермаркетів «Сільпо».

Детальніше...

Правовий десант «Адміністративна та кримінальна відповідальність »

27 жовтня викладачі ДНЗ «ДТрЕК» Кудрявцева М.В. , Мішура І.В., студенти 4 курсу ПР 15-1/9 Димова Є., Шевченко І., Бондарь І. та ПР 15- 2/9 Картавченко А., Головіна А. та Потапенко Я.  провели правовий десант серед студентів І курсу Транспортного відділення на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність ».

Детальніше...

Участь у конференції «Виробництво харчової продукції»

23 жовтня 2018 р. на базі Комерційного технікуму Дніпровського державного технічного університету м. Кам'янське, відбулася обласна конференція – захист науково – творчих робіт студентів, які навчаються в коледжах і технікумах Дніпропетровської області за спеціальністю «Виробництво харчової продукції».

Детальніше...

Семінар-тренінг «Захист прав споживачів: практика застосування вітчизняного законодавства»

18.10.2018 року у конференц-залі ДТрЕК відбувся семінар-тренінг «Захист прав споживачів: практика застосування вітчизняного законодавств-ва» в рамках проекту «Правосвідомість кожного – запорука сильної та спро-можної громади м. Дніпра», який реалізує Дніпропетровська обласна гро-мадська організація «Товариство інтелектуальної власності».

Детальніше...

Конституційні права та толерантність

11 жовтня 2018 року викладачі предметної комісії «Правознавства» Кузякова Ю.С., Кудрявцева М.В., Мішура І.В. провели спільний захід із Третім дніпровським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги на тему «Конституційні права та толерантність». Під час заходу студенти Юридичного відділення переглянули кілька стрічок про різні життєві ситуації, які вимагають людей бути сильнішими та розвиватись, не зважаючи на несправедливі та нерівноправні умови життя. У формі діалогу та роботи в групах студенти прокоментували, висловились та визначились із своєю позицією щодо значимості толерантності, поваги та розуміння у взаємодії з іншими людьми.

Детальніше...

ПОСВЯТА У ГУРТОЖИТКІВЦІВ

01.10.2018 в гуртожитку коледжу силами студентського самоврядування гуртожитку було підготовлено та проведено розважальний вечір «Посвята першокурсників у гуртожитківців».  Цей захід є традиційним для студентів, які проживають у гуртожитку.

Студенти культмасового сектора підготували 11 номерів художньої самодіяльності, в яких брали участь студенти усіх курсів та відділень. Це були і танці і гумористичні сценки, пісні, конкурси, а завершив вечір чарівний вальс.

Детальніше...

«Місто Професій»

30.09.2018р. викладачі ПК «Сфера обслуговування» брали активну участь у профорієнтаційному заході «Місто Професій» для учнів шкіл. Викладачі Чернишова О.В. та Бойко Т.В. підготували та провели вікторину «Дива світу» і для маленьких глядачів були запитання з використанням глобусу, Майко О.В. провела майстер-клас по складанню серветок, а Скачкова О.А.  разом зі студентками коледжу спеціальності «Харчові технології» провела майстер-клас з оздоблення бісквітних тістечок. Всі учасники отримували за правильні відповіді відмітку в паспорті учня, грошову віртуальну винагороду та солодкі призи від викладачів коледжу.

Детальніше...

Ukrainian English Polish Russian

Календар новин

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Хто відвідує сайт:
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
Всього голосів:
Перший голос:
Останній голос: