Державний навчальний заклад "Дніпровський транспортно-економічний коледж"

Державний навчальний заклад

"Дніпровський транспортно-економічний коледж"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
На якій спеціальності Ви бажаєте навчатися?
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
Всього голосів:
Перший голос:
Останній голос:

Міжнародний день рідної мови

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови.

Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році.

Мова стосується кожної людини, адже науково доведено, що від мови залежить і мислення. У країнах світу люди різняться за своїм менталітетом та світоглядом не тільки через традиції та релігійні переконання, а і в значній мірі завдяки мові, якою вони розмовляють, а відповідно і думають.

Детальніше...

Екскурсія до Дніпровського метрополітену

В рамках тижня комісії «Комп’ютерної інженерії та технологій», вже традиційно, було проведено екскурсію до Дніпровського метрополітену з метою подальшого розподілення студентів спеціальності Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології на виробничу та технологічну практику, а також на роботу після закінчення коледжу. Екскурсія була проведена в відповідь на зустріч з представниками метрополітену у коледжі.

Детальніше...

Робоча нарада-семінар з обговоренням узгодженого проекту Закону України «Про фахову передвищу освіту»

14 лютого 2019 р.  на базі коледжу  за участю генерального директора директорату вищої освіти і освіти дорослих  Міністерства освіти і науки України Шарова О.І. відбулася регіональна  робоча нарада-семінар з обговоренням узгодженого проекту Закону України «Про фахову передвищу освіту» для керівників та їх заступників закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Дніпропетровської та центра і півдня Донецької областей, ректорів і проректорів університетів та академій, до структури яких входять коледжі та технікуми.

Детальніше...

До 100- річчя бою під Крутами

Сто років тому близько 400 курсантів і студентів стримали наступ на Київ майже чотиритисячної армії більшовиків. Бій на залізничній станції «Крути» тривав понад п'ять годин. Затримка просування армії Муравйова дала можливість укласти Берестейський мирний договір, що означав міжнародне визнання української незалежності.

Детальніше...

Урочистий випуск студентів

1 лютого в урочистій атмосфері відбувся випуск студентів

ВІДДІЛЕННЯ СФЕРИ ОБСЛУГОВУВАННЯ:

 групи  ТК- 15-1/9 (куратор Курносова Тамара Дмитрівна);

 групи  ТХ- 15-1/9 ( куратор Нурулліна Олена Миколаївна);

 групи ОГ- 15-1/9 (куратор Ейхман Олена Анатоліївна).

ВІДДІЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

 групи ОТ-15-1/9 (куратор Воробйова Людмила Миколаївна) .

       З  вітальним словом до випускників звернувся  директор коледжу Таберко Лев Миколайович.  Він побажав усім успіхів,  натхнення в подальшій роботі та навчанні, професійного становлення, а також ніколи не забувати рідний коледж, викладачів та наставників,  які ділилися протягом усіх років навчання своїми знаннями та досвідом, а також за доброю традицією подарував музичне привітання.

Детальніше...

До 100-річчя Соборності України

22.01.2019р. було проведено сумісне засідання  членів  гуртків  «Краєзнавство» (керівник Сімакова О.А. ) та «Дослідник» (керівник Швайко Т.Ю.)  з нагоди  100-річчя  Соборності України , Злуки УНР і ЗУНР.

Детальніше...

Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні викладачі, співробітники, студенти Державного навчального закладу «Дніпровський транспортно–економічний коледж»!

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! З наближенням улюблених зимових свят серце переповнюється магічним теплом. Цим теплом хочеться поділитись з друзями, зігріти ним тих, хто є твоїм однодумцем. Віремо, що у новому році Ви відчує турботу з боку колег, тепло друзів та близьких.

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичемо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!

З повагою Адміністрація

Змагання з шахів серед студентів коледжів України

З 14 по 16.12.2018  в місті Вінниця проводилися змагання з шахів серед студентів коледжів України. Дніпропетровську область представляла команда з 4 гравців, серед яких 3 студента були з нашого коледжу:гр. ПТ(076)-17-1 Михайлюк Максим, гр. ПР (081)-17-1 Бондарук Артур,гр. БО(071)-17-1 Симонова Вікторія та студентка Дніпровського технікуму зварювання та електроніки ім. Є.О.Патона Диннікова  Дар’я.

Детальніше...

Відвідування музею Дніпровського базового медичного коледжу

12 грудня  студенти гр. АТ(274) – 18 -1  на чолі з куратором Дрожаковим  К.В.  відвідали музей Дніпровського базового медичного коледжу .

У музеї представлено багато цікавих експонатів, відвідувачі були вражені  прикладами уражених органів людей , які вели неправильний спосіб життя та їх фатальними  наслідками  .

Студентам сподобалась екскурсія, вони із задоволенням слухали екскурсовода , задавали питання та замислилися над питанням збереження свого здоров’я .  

Детальніше...

Правовий десант з нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

06 грудня з нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» викладачі  Кудрявцева М.В., Мішура І.В., Кузякова Ю.С. та студент ІV курсу гр. ПР 15-1/9 Шевченко І. провели правовий десант для студентів ІІ курсу .

Перша частина заходу були присвячена Всеукраїнській акції «16 днів протии насильства» , під час якої були переглянуті презентація, що була підготвлена студентами юридичного відділення. Були представлені відеоролики соціальні та у комічній формі, тематика яких зачіпила такі проблеми, як: профілактика жорстокої поведінки, бездоглядність, безпритульність дітей, непорозуміння в сім'ї.

Детальніше...

Ukrainian English Polish Russian

Календар новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Хто відвідує сайт:
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
Всього голосів:
Перший голос:
Останній голос: