Державний навчальний заклад "Дніпровський транспортно-економічний коледж"

Дніпровський транспортно-економічний фаховий коледж

01 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
На якій спеціальності Ви бажаєте навчатися в 2024?
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
Всього голосів:
Перший голос:
Останній голос:

Вистава «Подорож до Небувалії»

До Міжнародного дня захисту дітей для слухачів підготовчих курсів та гостей була презентована вистава  «Подорож до Небувалії», експериментальний театр «Витоки» подарував незабутні емоції слухачам підготовчих курсів і гостям. Відома історія про хлопчика, який не захотів дорослішати та втік до феї, очима Глорії Забари.

Детальніше...

Відеолекторій з психічного здоров’я.

За ініціативи першої леді України Олени Зеленської реалізується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» в якій вагомого значення набуває створення безпечного та психологічно комфортного освітнього простору.

Важливим пріоритетом у діяльності закладу освіти є підтримка та розвиток психологічної стійкості учасників освітнього процесу. 

Детальніше...

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”)

Проводиться активна робота зі здобувачами освіти які приймають участь у підготовці Всеукраїнській дитячо-юнацький військово-патріотичній грі “Сокіл” (“Джура”) (далі - Гра).

Детальніше...

Підсумки проведення Днів відкритих дверей

25 травня 2024 року у Дніпровському транспортно-економічному фаховому коледжі пройшла чергова запланована зустріч абітурієнтів та їх батьків з викладачами та студентами в рамках проведення «Днів відкритих дверей».

У ході проведення зустрічі гості були ознайомлені з напрямами діяльності коледжу, наявними освітньо-професійними програмами, які є в закладі освіти для отримання майбутнього фаху.

Велика увага була приділена представленню основних напрямів навчальної, виховної та спортивної діяльності в коледжі, до яких можуть залучатися майбутні абітурієнти під час навчання, позанавчальних активностей, в яких вони можуть брати участь, можливостям щодо проходження практики та працевлаштування.

Детальніше...

Відбувся захист курсових робіт з дисципліни «Маркетинг» групи 075-22-1.

Згідно з графіком навчального процесу відділення «Управління та адміністрування» здобувачі освіти ІІ курсу групи 075-22-1 спеціальності 075 «Маркетинг» з 20.05.2024-23.05.2024 відбувся захист курсових робіт з дисципліни «Маркетинг». Захист курсових робіт проводився на відкритому засіданні комісії. Члени комісії: Ковальова Олена Борисівна, Баюл Тамара Петрівна, Вовк Тамара Іванівна, Ярмошенко Михайло Вікторович, Варцаба Олександра Анатоліївна. Для захисту курсових робіт здобувачі освіти підготували доповіді та презентації на високому рівні.

Детальніше...

Почалося стажування студентів коледжу в готельному комплексі Аквалайф (Албена, Болгарія).

Між Дніпровським транспортно-економічним фаховим коледжем в особі директора Вадима ДАШКО та ООД «Баутек Болгарія» в особі Орліна Володимиров Джелепов  було укладено договір щодо обміну досвідом у сфері туристичної  та готельно-ресторанної діяльності шляхом участі здобувачів освіти у програмах практичної підготовки та стажування.

З 15 травня 2024 року почалося стажування студентів  коледжу в готельному комплексі Аквалайф (Албена, Болгарія). Початком стажування є введення в спеціальність і базовий курс болгарської мови, курс роботи з програмним обладнанням. Стажування проходять студенти спеціальностей туризм, Готельно-ресторанна справа, Харчові технології.

Детальніше...

Підсумки благодійної акції

21 травня 2024 року голова циклової комісії «Сфера обслуговування» Чернишова Олена Володимирівна відвідала Дніпровську гімназію 83 Дніпровської міської ради.

Від адміністрації та колективу коледжу вона висловила щиру подяку всім учням гімназії та директору СТЕПАНЯН Нуні Завенівні за допомогу коледжу і активну участь у акції «Пластик  збирай – захисникам  допомагай».

Самим активним учням з 2 – Б класу (класний керівник Чала Інна Петрівна) була вручена ПОДЯКА та солодощі.

Детальніше...

Підписано договір про співпрацю між БІНПО та Дніпровським транспортно-економічним фаховим коледжем

20 травня 2024 року підписано договір про співпрацю між Білоцерківським інститутом неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України та Дніпровським транспортно-економічним фаховим коледжем («ДТЕФК»). Договір про співрацю підписано в особі Вікторії Вікторівни Сидоренко, директора БІНПО, та Вадима Васильовича Дашка, директора ДТЕФК.

У робочій зустрічі від БІНПО взяла участь Олена Юденкова, учений секретар БІНПО, а від коледжу Михайло Ярмошенко (заступник директора з виробничого навчання), Надія Уласевич  (заступник директора з навчальної роботи) т а інші працівники, керівники структурних підрозділів.

Детальніше...

Світова спадщина ЮНЕСКО в Італії.

17 травня 2024 року представник Дніпровського транспортно-економічного фахового коледжу Олена Анатоліївна Скачкова з нагоди святкування 70-річчя членства України в ЮНЕСКО на базі Центру підтримки культурної спадщини Університету митної справи та фінансів відвідав ряд заходів: виставку фотозображень об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО в Італії; презентацію Асоціацією U.C.M. Italy нематеріальної спадщини ЮНЕСКО «Середземноморська дієта»: проведення майстер-шоу з приготування страв Середземноморської кухні.

Детальніше...

Календар новин

Хто відвідує сайт:
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
Всього голосів:
Перший голос:
Останній голос: