Державний навчальний заклад "Дніпровський транспортно-економічний коледж"

Дніпровський транспортно-економічний фаховий коледж

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
На якій спеціальності Ви бажаєте навчатися?
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
Всього голосів:
Перший голос:
Останній голос:

До зікічення прийому заяв на денну форму навчання на основі ПЗСО (11 класів) без ЗНО залишилося

Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні викладачі, співробітники, студенти Державного навчального закладу «Дніпровський транспортно–економічний коледж»!

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! З наближенням улюблених зимових свят серце переповнюється магічним теплом. Цим теплом хочеться поділитись з друзями, зігріти ним тих, хто є твоїм однодумцем. Віремо, що у новому році Ви відчує турботу з боку колег, тепло друзів та близьких.

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичемо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!

З повагою Адміністрація

До уваги викладачів та співробітників коледжу!

Режим карантину діє до 31.08.20 включно. Початок навчального року з 01.09.2020
Завідуючим кабінетами, лабораторіями та аудиторіями дозволено 31.08.2020 з 09:00 до 12:00 години підготувати свої аудиторії до початку занять

Дирекція.

Засідання гуртка «Референт»

19.02.2020р. пройшло засідання гуртка «Референт» для студентів спеціальності  «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» за темою  «Створення макету робочого місця секретаря».  Організація робочого місця дуже важливий момент в роботі секретаря-референта. Це зона їх майбутньої трудової діяльності. Вона має бути оснащена необхідними засобами й предметами праці та їх функціональним розміщенням. 

Детальніше...

Майстер-клас з приготування карамелі

13 лютого студенти спеціальності 181 «Харчові технології»  разом з викладачами спеціальних дисциплін Майко О.В. та Скачковою О.А. відвідали майстер-клас з приготування карамелі в солодкому просторі ZUCKERWILL.   

Майстер-клас пройшов у дружній атмосфері та залишив багато позитивних емоцій. Учасники отримали цінні настанови від майстрів, здобули досвід, який стане першою сходинкою на шляху до професійної майстерності.

Детальніше...

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

День Святого Миколая – одне із самих світлих і радісних християнських свят, яке сповнене теплом, увагою та любов’ю, пов’язане з милосердям, співчуттям і щедрістю.

За доброю традицією 19 січня 2019 р. студентський актив в рамках благодійного проекту "Милосердя" молодіжного волонтерського руху «ДТрЕК» відвідали дитячий будинок-інтернат, щоб привітати дітей і передати зібрані студентами та викладачами подарунки - іграшки, настільні та розвиваючі ігри, товари для розвитку логопедії, канцтовари, книги, кольоровий принтер для класу логопедії.

Детальніше...

Відкритий захід «ДЕ ЖИВЕ СЕРЦЕ РІЗДВА…»

11.12.2019  у  читальному  залі колледжу відбулося  тематичне свято для першокурсників «Де Живе Серце Різдва…» на прикладі національних та культурних традицій   Германії і Великої Британії.

Атмосферу свята, дух  європейського Різдва вдалося передати завдяки:

Детальніше...

«Emotion Fest Dnipro»

10 грудня викладач ДНЗ «ДТрЕК» Кудрявцева М.В. разом із студентами ІІ курсу 081-18-1 та ІV курсу 081-16-1 відвідали превентивно-виховний захід «Emotion Fest Dnipro» в рамках проведення  Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» за підтримки регіонального представництва з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству  за ознакою статі програми Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

Детальніше...

УЧАСТЬ у СЬОМІЙ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ І МОЛОДИХ УЧЕНИХ «МОЛОДЬ: НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ»

Студентки групи  081-18-1  Біла Катерина та Мандебура Євгенія під керівництвом  викладача Шамрай М.В. взяли участь у СЬОМІЙ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ І МОЛОДИХ УЧЕНИХ «МОЛОДЬ: НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ», яка  проводилася 03.12.2019 у Національному  технічному університеті «Дніпровська політехніка» .

Детальніше...

Екскурсія до музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО»

29 листопада 2019 року студенти транспортного відділення  відвідали музей «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО», заснована у січні 2016 року.

Детальніше...

УЧАСТЬ У IV МІСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ НАУКОВО – ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «БІОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ – 2019»

Студентки групи  081- 18 -1 Біла Катерина і Мандебура Євгенія під керівництвом  викладача Шамрай М. В взяли участь у IV МІСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ НАУКОВО – ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ  «БІОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ – 2019» , що відбулася 28.11.2019 у Дніпровському державному коледжі будівельно-монтажних технологій та архітектури.

Детальніше...

Ukrainian English Polish Russian
Хто відвідує сайт:
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
Всього голосів:
Перший голос:
Останній голос: