Державний навчальний заклад "Дніпровський транспортно-економічний коледж"

Державний навчальний заклад

"Дніпровський транспортно-економічний коледж"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
На якій спеціальності Ви бажаєте навчатися?
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
Всього голосів:
Перший голос:
Останній голос:

Відкриття Спартакіади коледжу

26 вересня 2019 року відбулося урочисте відкриття Спартакіади коледжу  під гаслом «Здоровий спосіб життя - здорова нація»

 

  

Відкриття розпочалося з параду спортивних колон відділень

Відділення Сфери обслуговування

Кращі спортсмени відділення :

Дроздова Є., Симоненко А., Карасьова К.

Відділення управління та адміністрування

Кращі спортсмени відділення :

Сімонова В., Михайлюк М.,Філіпенко М.,

Васильєв М., Тиндик Є.

 

Відділення Інформаційних технологій

Кращі спортсмени відділення :

Горобець С., Кравченко Ю., Ковальов В., Лихогляд В., Гуназа А., Степанов М., Авраменко Р.

 

Транспортне відділення

Кращі спортсмени відділення :

Лігун В., Щербина І., Шувалов Ю., Ватяков П., Філіпов Д., Петренко М.

 

Юридичне відділення

Кращі спортсмени відділення:

Бондарук А.,  Господинько В., Турковський І., Гриценко М., Ільницький І., Середа К., Тимцюрак В.


Кращі спортсмени коледжу внесли та підняли державний прапор України.

Сімонова Вікторія  – срібна призерка студентських спортивних ігор України з шахів, чемпіонка міста та області з баскетболу

Середа Катерина – чемпіонка області з волейболу

Михайлюк Максим – срібний призер студентських спортивних ігор України з шахів, чемпіон міста та області з волейболу

Горобець Сергій – чемпіон міста та області з волейболу

Медведєва Анастасія – чемпіонка міста та області з баскетболу

Тиндик Єлизавета – чемпіонка області з волейболу

Із привітаннями та побажаннями перемог до студентів звернулася заступник  директора з навчальної роботи  Уласевич Н.В.

Церемонію нагородження відділень та студентів за результатами змагань в залік минулорічної Спартакіади коледжу провели заступник директора з виховної роботи Жарікова О.А., голова предметної комісії Фізичного виховання та захисту Вітчизни Троць Л.П., голова студентської профспілки Зейналова Ж.А.

  

  

Всіх присутніх вітали учасники художньої самодіяльності та юні гості МДЮСШОР

  

Яскраві  миті змагань «Веселі старти»

  

  

  

Бажаємо всім спортивного азарту, яскравих перемог та гарного настрою!

Ukrainian English Polish Russian

Календар новин

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Хто відвідує сайт:
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
Всього голосів:
Перший голос:
Останній голос: