Участь у конференції з нагоди 100-річчя Товариства Червоного Хреста України

25.04.2018 в Дніпровській філармонії ім. Леоніда Когана проходили урочисті заходи з нагоди 100-річчя Товариства Червоного Хреста України. Робота первинної організації Червоного Хреста ДНЗ «ДТрЕК» була відзначена на цих заходах  почесною грамотою. Це спільна робота нашого великого колективу викладачів, співробітників і студентів. Завжди багато заходів впродовж навчального року проводиться нашими волонтерами, а саме впродовж 30 років в коледжі проводяться Доброчинні ярмарки на користь мешканців (а це люди похилого віку, інваліди, хворі на церебральний параліч та ін.)

Придніпровського будинку – інтернату. І цього року (як завжди) на Великодньому ярмарку, було зароблено грошей, які було використано на подарунки мешканцям будинку інтернату, на подарунки студентам коледжу – сиротам і інвалідам напередодні Дня захисту дітей (1 червня), а тепер іще і студентам – переселенцям із зони бойових дій (Донецьк, Луганськ). Крім матеріальної допомоги, студенти і викладачі кожного року відвідують будинок - інтернат з концертами - так було і так буде цього року; проводяться в коледжі концерти до нашої незабутньої Перемоги, вітають  ветеранів Великої Вітчизняної війни, героїв фронту і тилу. А щодо концертів, які молодь готує до зустрічі з ветеранами, то вони пройняті особливою увагою, повагою, теплотою. Для нас і для всіх прийдешніх поколінь  знаковою віхою була і вічно буде Перемога у Великій Вітчизняній війні. Для нащадків - це прекрасна нагода прилучитися до подвигу дідів та батьків, до ратних і трудових звершень, які вражали світ. Художній самодіяльний колектив коледжу виступав перед пораненими бійцями, в АТО, у військовому шпиталі і також надали їм подарунки з першими необхідними речами.  Щороку проводяться зустрічі і концерти до Дня  Перемоги, у кімнаті Червоного Хреста на житловому масиві Сокол. Проте святами не обмежується наша увага ветеранам. Також постійно під керівництвом викладачів Кривої Н.І. і Кирашенко О.В. студенти-активісти Червоного Хреста наших груп, де ми є кураторами, відвідують з новорічними концертами і подарунками людей з обмеженими можливостями, на дому і надають і матеріальну, і моральну, і фізичну допомогу.

В наступному році будуть залучені до цієї роботи студенти групи КІ (123) -17-1, які були учасниками конференції і пройшли невеличкий курс навчання щодо волонтерської діяльності, це студенти – Кіюк Д., Климко О., Козлов В., Кусков      М., Мажухін Я., Пархоменко В., Тімініст О., Тупало І, Онойко В., Романова А., Сторожко Д.

  

 

Зі святом! Будьте всі здорові і щасливі! Миру всім!