МІНІ-КОНФЕРЕНЦІЯ «ФІЗИКА НЕМОЖЛИВОГО В ЯПОНІЇ»

Згідно з планом навчально-виховної роботи предметної комісії «Математичної та природничо-наукової підготовки», а також роком Японії в Україні 23 листопада 2017 року у коледжі відбулася міні-конференція за темою «Фізика неможливого в Японії».

Захід пройшов за планом:

1) Вступне слово запровадили викладачі фізики Євгенія Анатоліївна Крісан та Олексій Володимирович Карманов.

2) Презентація «Японська ікебана» підготовлена і представлена студенткою гр. ТК 14 1/9 Катериною Рябовою. Розглянута історія та енергетика японського мистецтва оформлення букетів з боку зору застосування статики – розділу механіки, в якому вивчають умови рівноваги нерухомих тіл. Катерина також провела майстер-клас з аранжування букета ікебани власноруч.

3) Презентація «Фізика неможливого в Японії» підготовлена і представлена студенткою гр. ОД-ТР 17 1/9 Аліною Біленко. Розглянуті надбання японських вчених фізиків - ядерників та інше. В презентації розгорнуто розкривається роботи фізика-теоретика Мітчела Каку, його передбачення майбутнього.

4) Музична ілюстрація японської та української культур за допомогою бандури «Японсько-українські переспіви», підготовлена і виконана студенткою гр. ГР-ХТ 17 1/9 Катериною Карасьовою. Незвично скомпонований і візуально поданий сам принцип звучання національного надбання двох різних і територіально далеких країн.

5) Презентація «Фізика неможливого в Японії» підготовлена і представлена студентами гр. ПР 17 1/9 Іваном Ільінським та Данилом Левченко. Розглянуті відкриття, принцип дії і сучасне використання світло діодів; винаходи і проекти японських вчених та інженерів: «Музична дорога», «Зубна паста, що пломбує зуби», «Космічний ліфт», «Камера, що читає думки», «Робот AZIMO».

4) Японський танець «Ніхон-буйо» у виконанні студентки                         гр. МК-МН 17 1/9 Насті Надашкевич відкрив завісу досі невідомої драматичної історії пізнання людиною довколишнього середовища . Завдяки цим спробам виникли природничі науки: астрономія, біологія, географія, хімія. Фізика з цілковитою підставою посідає серед них головне місце. Адже саме фізика впродовж століть визначала науково-технічний прогрес людства.

5) Презентація відео «Бій гігантських роботів США і Японії» підготовлена і представлена студентами гр. БО-ПТ 17 1/9 Захаром Коренюком, Максимом Михайлюком і Дар’єю Федровою. Це розповідь про перший бій гігантських пілотованих роботів, який відбувся в жовтні 2017 року в Японії – фантастика яка стає реальністю.

6) Підведення підсумків (видача сертифікатів учасника конференції «ФІЗИКА НЕМОЖЛИВОГО В ЯПОНІЇ», заключний виступ ведучих).

Захід був пізнавальним, насиченим, цікавим і глядачам і тим, хто його готував.