Державний навчальний заклад "Дніпровський транспортно-економічний коледж"

Державний навчальний заклад

"Дніпровський транспортно-економічний коледж"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
На якій спеціальності Ви бажаєте навчатися?
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
Всього голосів:
Перший голос:
Останній голос:

VI Спартакіада профспілок гірників та металургів серед ВНЗ І-ІІ р.а. у місті Запоріжжя

З  23 по 25 вересня 2016року пройшла VI Спартакіада профспілок гірників та металургів серед ВНЗ І-ІІ р.а. у місті  Запоріжжя

Збірна коледжу посіла ІІІ загальнокомандне місце

 

Парад-відкриття змагань

І місце- змагання з волейболу –юнаки

1. Переверзєв Г.-КІ 16 1/9

2. Господинько В. – ПР 16 1/9

3. Горобець С.- КІ 16 1/9

4. Горобець Д. – КІ 16 1/9

5. Желябін А. –АТ 16 1/9

6. Левицький А. – АД 14 1/9

7. Шпитко Є. –ПР 13 2/9

8. Харченко Д. –РО 14 1/9

Тренер команди: Бубнов В.А.

 

Нагородження переможців – команда ДТрЕК – чемпіони

І місце- змагання з легкої атлетики

1. Кузнєцов Є.- ЕТ 14 1/9 - абсолютний чемпіон

2. Заболотняя В. –БО 14

3. Ткаченко А. – ОД 14 1/9

4. Плівочук Д. –КТ 14 1/9

Тренер команди: Гончаренко Г.П.

 

V місце – змагання з гирьового спорту

1. Субачев А.- ПР 13 2/9- абсолютний чемпіон Спартакіади

2. Харламов Я.- ТХ 15 1/9

3. Залозний С.- КТ 14 1/9

Тренер команди: Пліс М.В.

  

Субачев А.- ПР 13 2/9- абсолютний чемпіон Спартакіади

ІІ місце –змагання з баскетболу- юнаки

1. Ковальський О. –ЕТ 15 1/9

2. Коробський Ю. – ОТ 13 1/9

3. Гонтар О.-ОТ 13 1/9

4. Рябуха В. –АТ 16 1/9

5. Хоменко Я. –КТ 13 1/9

6. Дружкевич Д. –КТ 13 1/9

7. Комарницький Д. –ОТ 13 1/9

8. Порубльовий Д. –ЕТ 14 1/9

Тренер команди: Севастьянов О.В.

ІV місце- змагання з настільного тенісу

1. Харченко Д. –РО 14 1/9

2. Надикто В. –АД 14 1/9

3. Жорник А.- ОД 16 1/9

Тренер команди: Опришко В.В.

 

VІІІ місце- змагання з шахів

1. Роменський Р.-ОД 14 1/9

2. Миргородська М. –ОТ 14 1/9

3. Соломін Костянтин КТ 15 1/9

Тренер команди: Клюшник М.І. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Ukrainian English Polish Russian

Календар новин

Вересень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Хто відвідує сайт:
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
  • Голосів: (0%)
Всього голосів:
Перший голос:
Останній голос: