Державний навчальний заклад "Дніпровський транспортно-економічний коледж"

Державний навчальний заклад

"Дніпровський транспортно-економічний коледж"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
На якій спеціальності Ви бажаєте навчатися?
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
Всього голосів:
Перший голос:
Останній голос:

Новини коледжу

Майстер-клас з прикрашання бісквітних напівфабрикатів.

Майстер-клас з прикрашання бісквітних напівфабрикатів.

І етап - малювання

08.06. 2017 р. на базі лабораторії «Приготування кондитерських виробів» відбувся майстер-клас  для студентів групи  ХТ-16-1/9.  Захід підготували викладачі Шевцова Т.О., Скачкова О.А. та студентка групи ХТ-16-1/9  Філіпова Дар`я.

Екскурсія до ботанічного саду ДНУ

02.06. 2017 року студенти групи ОД-16-1/9, разом із викладачем екології Шевцовою Т.О. відвідали Ботанічний сад ДНУ.

Ботанічний сад був закладений у 1930 році, як навчальна й наукова база  Дніпровського державного університету. У 1972 році ботанічний сад одержав статус природно-заповідного об'єкта, який був підтверджений у 1996 році Указом Президента України "Про оголошення територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення".

Святкова лінійка «Діти України за мир»

Мир на землі — це затишок і тиша,
Це сміх дитячий і душі політ,
Коли поет чарівні вірші пише
Про незвичайний, дивовижний світ

Надія  Красоткіна

Щороку 1 червня, в перший день літа, в Україні відзначається Міжнародний День захисту дітей — чудове свято одвічної надії та радості. Бо ж саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб наші діти росли здоровими та радісними, прославляли свій рід і рідний край.

Всесвітній день боротьби із тютюнопалінням

31 травня студенти та батьки групи МН-16-1/9 взяли участь у заході до Всесвітнього дня боротьби із тютюнопалінням, який входить в систему всесвітніх і міжнародних днів ООН і був встановлений в 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Студенти групи усвідомили, що у 21 столітті проблема куріння тютюну повинна зникнути тому, що кожна цигарка скорочує життя на кілька хвилин, а в  Україні склалася особливо небезпечна ситуація щодо активного поширення тютюнопаління у молодіжному середовищі. І засвоїли, що не менш небезпечним є пасивне куріння, особливо для дітей та молоді. Саме воно спричиняє численні бронхіти, пневмонії, астми, серцево-судинні та неврологічні ускладнення.

Фестивалю народів світу – 2017

26 травня відбувся Обласний фестиваль художньої самодіяльності студентів вищих навчальних закладів «Фестиваль народів світу-2017» в якому брали участь  17 навчальних закладів Дніпропетровської області I – IV р.а.

Кращий за фахом

З метою закріплення  знань, умінь та  навичок теоретичного і виробничого навчання за спеціальністю «Обслуговування та ремонт пристроїв електрозв’язку на транспорті»  25 травня  для студентів ІІ-ІІІ курсів  проведено конкурс «Кращий за фахом».

Конкурс складався з 5 етапів:

Екскурсія до Національного дендрологічного парку Софіївка м. Умань.

Парк Софіївка - улюблене місце для відпочинку гостей і жителів міста Умань. Щорічно дендрологічний Софійського парк відвідують понад півмільйона людей. 20.05.2017  і ми приєдналися до цих людей і вирішили подорожувати Україною. Активну участь прийняли студенти групи ХТ-16-1-9  та ОД-16-1-9.

Захист курсових проектів з дисципліни "Організація руху поїздів"

18.05.2017р. На транспортному відділенні спеціальності "Організація перевезень і управління на залізничному транспорті" був проведений захист курсових проектів, з дисципліни "Організація руху поїздів". Студенти групи ОП 14-1-9 захищали курсовий проект на тему "Графічна модель роботи сортувальної станції" і показали високі знання з вивченої дисципліни. Комісія відзначила захист таких студентів: Білостоцький Павло, Бондар Дмитро, Буравченко Катерина, Гладкочуб Аліна, Хорольська Анастасія, Гладкочуб Аліна, Кульпанов Валентин, Дубова  Юлія,  які підготували цікаві доклади, отримали високі оцінки  і внесли свої пропозиції з покращення роботи сортувальної станції, виходячи з тих висновків, які отримали після моделювання роботи станції.

Екскурсія в історичний музей

 

18 травня з метою національно-патріотичного виховання студенти І курсу відвідали Дніпровський Національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького, щоб на історії рідного краю, згадати   історію України в цілому ; історію, яку вони протягом навчального року сумлінно вивчали в аудиторіях коледжу.Велике враження на студентів справили експозиції залів: «Запорозьке  козацтво», «Розвиток Катеринослава», «Дніпропетровщина в роки Другої світової війни», колекція кам’яної пластики (так звані скіфські баби), видатні історичні постаті : І.Сірко, О.Поль, Д. Яворницький, М.Панікахі та багато інших людей, що залишили великій слід в історії нашого краю....

Соборна солдатська каша

Студенти Готельно-туристичного відділення Байдак Павло, Білоконь Катерина, Ваулін Владислав, Візір Карина, Мінченко Володимир, Синиця Ігор, Спесива Ольга, Свєтоносов Юрій, Фролова Анна, Чуприна Владислав, Веселова Віра і Слаква Поліна (гр. ТК-16-1/9) під керівництвом викладачів Кривої Н.І., Кирашенко О.В. та завідуючої відділенням Хазнаферової Л.О. 9 травня  вшанували пам’ять загиблих захисників біля пам’ятника Слави та взяли активну участь у благодійній акції «Соборна солдатська каша» яку проводив Соборний район м. Дніпра.

Ukrainian English Polish Russian

Календар новин

Вересень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Хто відвідує сайт:
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
Всього голосів:
Перший голос:
Останній голос: