Державний навчальний заклад "Дніпровський транспортно-економічний коледж"

Державний навчальний заклад

"Дніпровський транспортно-економічний коледж"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
На якій спеціальності Ви бажаєте навчатися?
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
Всього голосів:
Перший голос:
Останній голос:

Новини коледжу

І науково-практична конференція серед студентів І-ІІ курсів коледжу «Математика в моїй професії»

«Математика – наука молодих. Інакше й не може бути. Заняття математикою – це така гімнастика розуму, для якої потрібна вся гнучкість і вся витривалість молодості».

Норберт Вінер, «батько кібернетики», американський математик та філософ.

         Математика в житті суспільства і окремої людини зачіпає величезну кількість областей. Деякі професії без неї немислимі, багато з'явилися тільки завдяки розвитку окремих її напрямів. Сучасний технічний прогрес тісно пов'язаний з ускладненням та розвитком математичного апарату. Комп'ютери та телефони, літаки і космічні апарати ніколи б не з'явилися, не будь людям відома цариця наук.

ЗАХОДИ ДО 31- РІЧНИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

26 квітня в  пам’яті українського народу це день чорнобильського лиха, болю, суму, і забути це й викреслити із нашої пам’яті – неможливо.  В рамках пам’яті річниці чорнобильської трагедії, викладачами ПК «Природничих дисциплін і ТХ» Щевцовою Т.О. та Нурулліною О.М. з гр. БО-16-1/9 та ЕТ-15-1/9 проведено круглий стіл на тему «Трагедія Чорнобиля – закономірність чи випадковість?». Головними питаннями обговорення стали: безпека майбутнього, атом може бути різний, здоров’я нації і т ін.

Вітаємо команду викладачів та співробітників коледжу!

26.04.2017р. відбулися міські змагання з настільного тенісу і шахів серед викладачів і співробітників навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Науково – практична конференція «ФОРМУВАННЯ АКТИВНОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ ТА АКТИВНОЇ ЖИТТЄВОЇ ПОЗИЦІЇ СТУДЕНТІВ»

Науково – практична конференція «ФОРМУВАННЯ АКТИВНОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ ТА АКТИВНОЇ ЖИТТЄВОЇ ПОЗИЦІЇ  СТУДЕНТІВ»

«Подібно до того, як буває хвороба тіла, буває також хвороба способу життя
(Демокріт) 

18 квітня 2017 року в  Дніпропетровському транспортно-економічному коледжі в рамках роботи предметної комісії «Сфера обслуговування» та «Готельно – туристичного відділення» відбулася науково-практична конференція «Формування активного способу життя та активної життєвої позиції студентів», в якій прийняли участь як студенти й викладачі нашого коледжу так  і ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Дніпропетровської та Запорізької областей:

Конкурс навчально-виробничих майстерень ВНЗ І-ІІ р.а. Дніпропетровської області

17 березня 2017року в коледжі відбувся огляд - конкурс навчально-виробничих майстерень ВНЗ І-ІІ р.а. Дніпропетровської області . За результатами підсумків міського етапу конкурсу,навчально-виробничі майстерні ДТрЕК посіли   перше місце і вийшли на обласний етап конкурсу.

Конкурс студентських  презентацій «Фізика в моїй майбутній професії»

З метою збагачення та розширення знань студентів, а також для виявлення обдарованої молоді викладачами фізики Крісан Є.А., та Кармановим О.В. організовано та проведено конкурс студентських  презентацій «Фізика в моїй майбутній професії». Презентація найкращих  проектів була  представлена на конференції викладачів фізики міста Дніпро,  яка відбулася 14 квітня 2017 року 0 12.30 годині  в конференц-залі коледжу.

ПІЗНАВАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ КОСМОНАВТИКИ

12.04.2017 в актовому залі гуртожитку коледжу відбувся ПІЗНАВАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ КОСМОНАВТИКИ

Підготували викладачі Крісан Є.А., Карманов О.В., Янченко В.В.

Під час заходу присутні ознайомилися з історією виникнення святкової дати,  переглянули відео «Він сказав «Поїхали!», «Юрій Гагарін».

Олімпіада з фізики для студентів І курсу

Згідно з планом роботи предметної комісії «Фізико-математичних дисциплін» з метою популяризації знань з предмету, а також для виявлення та подальшого розвитку талановитої молоді 12.04.2017 р. відбулася Олімпіада з фізики для студентів І курсу.

Конкурс авторських поетичних творів

Вітаємо лауреатів  Першого міжвузівського відкритого конкурсу  авторських поетичних і поетично-музичних творів «POETRY 2017» :

Іллю  Турковського гр. ПР-16-1/9

Мухамадієву Арину гр. ПР-16-1/9 

Діденко Тетяну  гр. ТК-15-1/9

Бажаємо успіхів та творчої наснаги !

Презентація блоку 5-Г

11.04.2017р. у гуртожитку коледжу відбулася  презентація відремонтованого блоку 5-Г. Під час презентації директор коледжу Таберко Л.М.  зазначив, що завдяки злагодженій  роботі  колективу вдалося відремонтувати житлові та ванну кімнати, кухню і коридор блоку, встановити нові вікна. Користуватися цими умовами зможуть 20 студентів, а також наголосив, що поліпшення якості студентського побуту, створення належних умов для навчання та активного і змістовного дозвілля є одним із пріоритетних напрямків діяльності керівництва коледжу. Він подякував  колективу за проведену роботу  та висловив сподівання, що належні побутові умови слугуватимуть хорошою мотивацією для відмінного навчання студентів.

Ukrainian English Polish Russian
Хто відвідує сайт:
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
 • Голосів: (0%)
Всього голосів:
Перший голос:
Останній голос: